Homeעצות אופנהקעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

50b39867023688689219b3ff7c2797e6 - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

אם הטבע לא העניק ריסים שופעים, והבניין לא מתאים מסיבות מסוימות – אין צורך לדאוג, יש דרך אחרת לתקן את זה. קעקוע בגיל מאפשר לך לצייר migracyjne החלל, לפיה לא רק העיניים להיות גדולות יותר, אבל מבחינה ויזואלית ריסים עבה יותר.

סוגי הליכים

עין קעקוע הוא קבוע איפור של העפעפיים, אשר יכול להיות פיגמנט עם החצים העליון והתחתון המכסה, או את שניהם. לעבוד משתמש מחט דקה זה מספר פעמים פחות מאשר את אשר עשה קונבנציונלי קעקוע.

הטכניקה של נוהג קבוע של מניות הטופס בשיטה של מריחת צללית:

Pokraska mirosnikova החלל. זה מאוד יפה סגנון אשר נראה מאוד נקי וטבעי. היתרון העיקרי הוא האפשרות בכל זמן לעשות את כל האיפור. החסרונות ניתן לזהות זה לא חיצים, ולעתים קרובות על העיניים פיגמנט זה אינו מיוצר. זה עוזר באופן חזותי כדי להפוך את ריסים עבה יותר;

50b39867023688689219b3ff7c2797e6 - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

תמונות Migracyjny קעקועקעקוע עם נוצה היא טכנולוגיה, כאשר העפעף העליון צבוע עם הרצוי פיגמנט, אחרי אשר מיוחדת רחב מחט נמתח רוחב. מומחים מגדירים את רוחב מ ” מ ולא בפיקסלים. למשל, הפינה הפנימית של העין עובי הקו הוא 2 נקודות, באמצע מתרחב ל-4. מעבר חלק ורך. מבוצע עם מחט-מברשת, אשר משמש גם, אם נעשה גבה קעקוע. חוזר על אפקט של צללים. קצת להפריע, אם אתה רוצה לעשות איפור עירום;

0ed4f8b779745db957689754cc822c2c - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

ריכוךשל החץ הוא הפופולרי ביותר קבוע איפור המאה. כאן הלולאה חוזר על הצורה של “חץ”, אשר נבחר על פי הצורה של העיניים. יכול להיות קלאסי, זוהר ורוק. חיצים יעזור להפוך את מראה פתוח יותר וגם לתת את התמונה של קסם. אבל הם גם לא תמיד מתאים (לדוגמה, בעבודה או בבית הספר);

cd0c73ff25d62c3cf5575f08811f32e6 - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

צילום — נוצהציור בטכניקה. כאן חשוב צבע אייליינר. זה נעשה בצבעים שונים: כחול, ירוק, לבן. נמשך זמן רב ככל שחור קלאסי.

e952f103b05194b31a453042cbd1e472 - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

צילום — ציור בטכניקה

אם זה קשה לבחור בין סוגים שונים, אתה יכול לנסות לצייר את קווי המתאר עם חינה. טופס זה יימשך עד 2 שבועות, ההליך יכול בקלות להיעשות בבית. זה יעזור לא רק כדי לבחור את הדרוש כיוון החץ, אבל כדי להעריך את כל היתרונות והחסרונות של הסגנון הנבחר בחיי היום יום.

איך הוא קעקוע עם נוצה

ביקורות טוענים כי הצל קעקוע המועדף ביותר עבור גיל. זה מאפשר לך לשחזר את קווי המתאר הטבעיים, תוך שמירה די מורגש (בניגוד migracyjnej ציוד).

ההליך דומה קעקוע של השפתיים, חוץ מזה שכאן לא להפוך את המפסק הראשי. הקוסם מתאר את המסלול של עובד ישירות על קו הריסים, וגם ממנה נסוג עד מרחק מסוים.

כואב לך לעשות איפור קבוע על העפעפיים? – לא, לא נעים למדי. אבל בהתחשב בכך שכל הסלון המקצועי יציע לך הרדמה ההליך לא אמור לגרום אי נוחות חזקה.

איך הוא קבוע איפור:

האיפור יוסר ולא degreased העור. עדיף להשתמש רק את הרכב ללא אלכוהול, אחרת אתה יכול לייבש את העור;את אזור העיניים הוא מאוד רגיש, אז המפגש היחיד מבוצעת עם הרדמה. הרדמה היא חלה על כל שטח העפעף מן הפינה הפנימית על החיצונית. מטרה משמשים קרם מיוחד (“EMLA” ואנלוגים). בשל ציפוי פני השטח נמשך השפעה רק 15-20 דקות לפני כדי להרדים את העפעפיים, את הקוסם מבצע מבחן רגישות. לפעמים הקרם יכול להופיע תחושת עקצוץ קלה. זה עובר מהר, אבל מנקודה זו והלאה זה בלתי אפשרי, את קווי המתאר. מחט הוא הראשון נמשך עד קו הריסים, אחרי שהיא שינתה מברשת רחבה, מה שהפך את התהליך העיקרי. מיד לאחר הפגישה לא לתקן, אז תנסה לא לזוז;מ קו הריסים מאסטר מתחיל להיות קצר משיכות כלפי מעלה. באיכות גבוהה, קבוע איפור יכול להגיע עד 5 נקודות (לדוגמה, אם יש לך את תסמונת הממשמש ובא של המאה);בסוף הפגישה עם העיניים צבע (זה יכול לצאת מתחת לעור בתהליך), פיגמנט באזור מטופלים עם פתרונות חיטוי. לפעמים להחיל הגנה משחה אשר יעזור למנוע דלקת על האפידרמיס של זיהומים שונים.

1742451f08ba1fd20bafe5bf1480de88 - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

הטכניקה של הצללה

זמן ממוצע קעקוע ההליך לוקח 20 ל-40 דקות (למשל, אם פיגמנטוזה אפילו העפעפיים התחתונים, זה יכול לקחת אפילו שעה). לאחר פגישה העור עלול להיות נפוח, אדום, אך זה יתקיים למחרת. העלות תלויה שנבחר את הטכנולוגיה, מאסטר, כמו גם האישי שלו בתשלום (70 ל-150 דולר).

לרוב, מאסטר לשאלה “כמה זמן איפור קבוע?”, התשובה היא כי בין 3 עד 6 חודשים, אבל זה לא כך. את התיקון הראשון עשוי להיות נחוץ חודש מאוחר יותר, לאחר הריפוי. בנוסף, הרבה תלוי באיכות של הפיגמנט. אם הצבע הוא טוב – זה בתוך שישה חודשים יישאר שחור אם לא אז אחרי 5 שבועות יכול להתחיל אפור או אפילו ירוק.

וידאו: איך לעשות קעקוע בגיל

לוואי, התוויות נגד, סיבוכים

תמונות רבות לפני ואחרי, הקעקוע נראה די נורא: עפעפיים נפוחות, עיניים אדומות, חבלות, השלכות אחרות. אבל לא לפחד, אם אתה לטפל כראוי פיגמנט העור, כל ההשפעות השליליות ייעלמו לאחר 2 שבועות.

סיבוכים נפוצים:

חבלות

    • . זה קעקוע רע ועל רע מאסטר. המחט נכנסה נימי, הפרת זרימת הדם באזור מסוים. החבורות ללכת אחרי שבוע אחרי הפגישה, אבל בתוך שישה חודשים אחרי זה, לא מומלץ לעשות סיומות עפעף או קבוע איפור, כי אתה יכול שוב נזק צעירים כלי השיט;

גירוד ואדמומיות

    • . אם הגרד אומר, “ריפוי”. ביום השני או ביום השלישי על העפעף עשוי להופיע קרום, אשר מצביע על התחדשות נורמלי התהליך. זה בלתי אפשרי לקרוע, אתה צריך באופן קבוע לשמן “Panthenol”, את “Bepanten” או אנלוגים;

נפיחות לאחר הקעקוע גיל

    • הכי נפוצה היא תוצאה של ההליך. אם העיניים נפוחות, כדי להקל על אי הנוחות יכולה קירור קרמים. מייד זה צריך להיות ציין כי אין צורך להיכנס לפאניקה. זה נורמלי

לאחר החלת קבוע איפור

    . תוך יום הנפיחות אמורה ללכת;ממוצע קווי המתאר ריפוי 14 ימים. כל הזמן הזה, חשוב למרוח את קעקוע מיוחד משחות, לא לאפשר לעור להתייבש.

8c45fcf2caac3c43f0b649e6e60be0bf - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

נפיחות של העיניים.

כמובן, כמו כל דבר אחר קבוע, איפור קבוע איפור הוא די מסוכן. ראשית, המחט עלולה לגרום דלקת של קרום רירי, אשר הוא די מסוכן במהלך ההריון. שנית, אם לא מתוחזק כראוי יש סיכון גבוה של זיהום.

כאשר מזיקים קעקוע:

מחלות דם, זיהומים נגיפיים;זה בלתי אפשרי להחזיק מפגש במהלך הווסת – זה ישפר את כאב של ההליך;איסור קטגורי נמצא אפקט של תסמונת יובש בעיניים ומחלות אחרות של רירית;אם היו אלרגי את הצבע המשמש לקעקועים, את הקעקוע יכול לגרום לתגובות אלרגיות. במהלך ההריון.

גם לאחר ההליך יכול להתחיל קצת סיבוכים. לדוגמה, חמור אדמומיות ונפיחות של 3 בימים הבאים. הוא מדבר על תהליך זיהומיות, אי אפשר לדחות את הטיפול, זה דורש דחוף התייעצות של רופא. לפעמים זה קורה כי הגוף דוחה את הצבע. ואז העיניים שלו נהיות אדומות ולהתחיל לקרוע.

אבל למרות כל החסרונות, קבוע איפור יאפשר לך להיפטר של מגוון רחב של בעיות: ייחוד עיניים, כבד עפעפיים ועוד.

טיפול לאחר ההליך

טיפים על איך לבצע טיפול לאחר הקעקוע:

ביום הראשון לשטוף את העיניים להסרת הלימפה שאריות צבע;אישור האדמה כדי להחיל התחדשות, לחות קרם. רצוי כי ההרכב שלה היה אנטיביוטיקה – זה יהיה להגן מפני זיהומים;על מנת לא לצבוע מראש, לא לשטוף עם סבון הראשון 2 שבועות;ביום השלישי יהיה קרום – זה צריך גם בזהירות למרוח את הקרם, ואז זה יהיה להיעלם במהירות. אם זה ירד, אבל לא יוסרו, אז ניתן להסיר עם צמר גפן ספוג בכל שמנוני קרם;בזמן הטיפול של עור פגוע, זה בלתי אפשרי להשתזף במרפסת ובשמש, שחייה במים פתוחים, וגם כדי לצבוע את העיניים;כדי למנוע זיהום או הצטננות, אתה יכול גם להתייעץ עם רופא עיניים ולשאול אותו כדי לאסוף את טיפות אנטיביוטיקה. זה יעזור כדי לשמש את קווי המתאר על רירית. לדוגמה, “Sulfatsil” או “Oftalmodek”.

d01c33c4c3f95cd30e525d0fb888120e - קעקוע בגיל migracyjny, עם נוצה וחצים

תמונות לפני ואחרי קעקוע גיל