Homeתסרוקותתוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

תוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

946eeb073eefcb47cac49fd95a0755d3 - תוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

הדרך הפופולרית ביותר כדי לשנות את המראה ואת אורך שיער כרגע איטלקי שיער. רואים את התהליך, יתרונות וחסרונות של השיטה, הכלים הוא mikronaraschivanie והאם זה מזיק מנעולים.

הסיבה הארכת שיער

מקורי הארכת שיער איטלקי שיטה בוצע כמוסות, מוכן גדילי. אבל טכנולוגיה לא עומדים עדיין, ועכשיו לא צריך אפילו את השימוש קרטין דבק קפסולות.

מה כבוד הוא איטלקי כמוסה תוספים:

    אתה יכול להגדיל כל השיער (כלומר, אורך, צורה, נפח);הקפסולה לגמרי בלתי נראה;מותר אפקטים תרמיים (אמבטיות אדים, סאונה, סולריום).

היתרונות של טכניקה זו חלה קצר טווח-טיפול – עד 2 שעות, והעובדה לתקופה קצרה של זמן, אתה יכול להגדיל את אורך הטבעי שלהם גדילי עד חצי, אם לא יותר. זה נראה מאוד טבעי, השיער אינו דורש תיקון (עם טיפול) במשך יותר מ 2 חודשים, ובמקרים מסוימים שישה חודשים עד שנה.

 

איך את קיבולת בשתי דרכים

קרטין הוא חומר שנמצא שלנו, העור והשיער. זה הוא חלבון זה קצת orogonal, לפיה הוא קושר יחד את החלקיקים של השיער (לדוגמה, אם יש לך קצוות מפוצלים היא חוסר קרטין בהם).

על שורשי שערות דבוקות קרטין כמוסה זה לכמה שניות מחומם ולאחר מכן דבק שווא תלתלים. במקום “קוצים” מצורף עם פינצטה או הידיים, אז החיבור הוא קבוע, את קרטין מקרר טבעי תוספות שיער מודבק יחד.

946eeb073eefcb47cac49fd95a0755d3 - תוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

הרכבה טכנולוגיה האיטלקי

יצוין, כי חם איטלקי תוספות שיער (וגם קר) הוא לא טהור קרטין, פולימר, התמונה מראה את ההבדל. בגלל זה מתקרב ההליך, splices פחות מורגש, ואמין מליטה.

בשביל זה לבנות להשתמש השיער של שלושה סוגים (אנגלית, הלהקה משתמשת רק שתיים) – בדרום רוסיה, הסלאבית (בעיקר מיוצר באוקראינה) ואירופאי (מונע ברוב המקרים מארה ” ב). ההבדל ביניהם הוא משמעותי מאוד, אז המחיר נע בין 3000 ל-5000 רובלים. כמובן, יש את הסינים חוטים,, קוריאה, אשר לא באיכות גבוהה, אבל המחיר הם נחמדים, ולקנות להם יותר קל, אבל תאמין לי, בכלכלה זה הם נופלים אחרי שבוע של שימוש, שלא לדבר על ההבדל הבולט במבנה של השיער.

7fcfef6d673a4cbf312b538205659ae0 - תוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

תמונות חמות תוספות שיער

אורך מינימלי עבור הרחבות חייב להיות 8 ס ” מ, זה חשוב מאוד לשקול את המצב של חוטים ואת הצבע שלהם. בנוסף, בפעם הראשונה לא מומלץ לצבוע, כי הקפסולה יכול מעט להתבלט, הם לא ראו את זה מספר קטן, אבל מה אם אתה גדל מ-170 ל-250 שערות?

עכשיו לשקול את קר חגורת האיטלקי קיבולת של הגדילים. זוהי שיטה חדשה להיות הבעלים של מפואר התסרוקת. בנוסף, הוא נחשב בטוח יותר. כמו צעד אחר צעד של זה לבנות?

שיער מסורק, מופרדים לתוך גדילי;לאחר פרידה מודבקות רצועות עם שיער חדש (ומכאן שמו);את השיער, לסרק עם מסרק מיוחד, תיקון מתבצע כל כמה חודשים.

היתרונות העיקריים של שיטה זו הם המהירות של ההליך – שעה, ואת ההזדמנות לחיות חיים מלאים (לשחות בבריכה, הליכה חדר אדים והסולריום).

2f72f8789b0b6ecf392d0059cdd2e0a8 - תוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

תמונות תוספות שיער מגניב

יצוין, כי גם זה לכאורה בטוח לחלוטין שיטה יש את החסרונות. והם:

    את אי הנוחות (בהתחלה, ברור שאתה מרגיש על הראש עודף “תוספת” חבילות);על השורשים של השיער הוא כעת בלתי אפשרי ליישם את כל מטפל או דוגמנות כלים (mousses, משחות, מסכה);אתה צריך רק לסרק עם מסרק מיוחד, זה בלתי אפשרי להיכנס קר ללא כובע, לא מומלץ לעשות תסרוקות מורכבות באמצעות מייבש שיער או מגהץ.

אפשר להתווכח הרבה זמן, הלא איטלקי קר, חם, תוספות שיער, אבל כל חוות הדעת לומר כי טכנולוגיות אלה הם טבעיים הבטוח ביותר גדילי. כאשר חם קשר של הרבה בנות מפחד העובדה החלל חום קוצים, אבל זה צריך לציין כי הטמפרטורה אינה גבוהה יותר מזו שבה לבצע שיער מיישר. הקור גם מבולבל על ידי שימוש קלטות, דבק, אשר לכאורה יכול לגרום אלרגיות. אבל אני יכול להבטיח לך כי אזורי קיבולת בטוח לחלוטין, היפואלרגני, כל השמועות רק שריד של העבר (אתה זוכר מה נורא שמספרים האמהות שלנו והסבתות על טמפונים, ציפורן, כימי טיפולי פנים?)

טיפול השתלת שיער

אתה צריך להבין שכל הטכנולוגיה ישמח אותנו רק עם טיפול מתאים. אנחנו צריכים להבין בבירור מה אתה יכול לעשות, מה הוא צריך לפחד. אז את הפיסקה הראשונה חלה:

    גוון צביעת חוטים מקצועי של צבעים;מיישר ו סלסול של שיער, אבל רק בתנאי אוויר חם הוא לא בוים על כמוסות, קלטת, אחרת הם יהיו להחליק או אפילו להתחיל להתפרק;לרחוץ בים, בבריכה, אדים סאונה, שיזוף בבית שמש.

מה לא לעשות:

    מסרק צמיחה חדשה, בפעם הראשונה הם יכולים לגרד לעצור;להשתמש הבסיס מסכות לשיער צמיחה (במיוחד תוצרת בית);מסרק שיער רע מסרק. לעתים קרובות מומחים ממליצים kuit כלי תוכנן במיוחד עבור טיפול של narodnymi קווצות שיער.

7af13d90174889a080d3da3985109654 - תוספות שיער על טכנולוגיה האיטלקי

תמונות תוספות שיער

ההליך יכול להתבצע כאשר אתה משתמש מקצועי חומרים: אסטל, מאמצים רבים, שיער לדבר, להאריך קסם, יורו אז כובע, Rueber, דביבון, טבעת, כוכב, Angelohair, Arcos, כפול שיער, דה פריז, Balmain, Bellargo, בליי, קאפלי, Biglion, Ecipe, Eurosocap, חדשים והרחבות גוזם. דרך אגב, מותגים אלה נעשים לא רק מוצרים, לבנות, אלא גם אכפתיות – עדין, שמפו ומרכך, מגוון רחב של כלי זה יהיה מאוד להקל על החיים של רפונזל החדש (קומבס, כובעי מקלחת, ערכות צביעה).

לסיכום, אני חייב לומר כי זה איטלקי תוספות שיער אינם הזול ביותר, המחיר שלה (וגם את נוהל והוראה), לעתים קרובות פעמים גבוה יותר מהרגיל, אבל ממליץ לבקר כל הנשים בפורום, שבו אתה רק לשכנע זה את זה הוא לא עשה את היום, תגיד לי מה הוא הליך מסוים בעיר.

מעצמי אני יכול להוסיף כי המחיר יהיה מאוד שונה בהתאם לסוג השיער, אורכו ומה המאסטר תיפול, לכן, יכולה לזהות רק משוער מספר. ב Voronezh, דונייצק, יקטרינבורג, קלוגה, קייב, קרסנויארסק, Noginsk, נשר, טרנופול, חרקוב, סבסטופול, מינסק, מוסקבה, סנט-פטרבורג, את מייקופ יעלה מ – $ 200 אלף עד כמה (למשל, קיבולת הסלאבית שיער באורך של 50 ס ” מ). אבל מצד שני, זה יחסית זול יותר לגדל את הגדילים זה אורך מספר שנים.

מראש לבקר את סלון, תן הקוסם לספק לך דוגמאות של העבודה שלהם, איזה קורסים כדי לבנות את זה נעלם, זה מבטיח שהכל יהיה סופר. להיות בטוח כדי לחלוק איתנו את החוויה שלך של הארכת שיער על טכנולוגיה האיטלקי.