Homeעצות אופנהאיך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

cb302d5768ff1caa2ffa9a0b2cddc92a - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

ברמה התת מודע, צבע כחול מנטרל אימפולסיביות ומפעיל את הדמיון של עולם האופנה הוא סימביוזה של האינטלקט, רומנטיקה. כדי להשלים כל כך רב-גוניות דרך לעזור את האיפור תחת שמלה כחולה, תוכנן על בסיס של רעיונות חדשים של איפור, כיתות אמן של אנשי מקצוע.

תכונות איפור שמלה כחולה

את העושר של הצבעים כחול ואת המאפיינים האישיים של הבעלים שמלות רבים, כולל ניואנסים. עם זאת, כמה שיטות להתמודד עם כמעט כל דבר:

    טבעי;קטן ברונזר ייתן את האיפור סביר האיזון של החום והקור;פנינה גוון מרשים תראה אמצע המאה, אפילו על מאט רקע;בהיר הדגשים איפור לא צריך להיות אחד או יותר.

הדרך הטבעית היא לא רק איפור או עירום נטורל קשת, מבטאים אלמנטים דקורטיביים קוסמטיקה בהחלט משלימים את השמלה הכחולה. חשוב לא להגזים בזה, יוצר מראה קליל. היום מעדיפים רגוע גוונים של איפור. לגבי ערב תלבושת, אתה יכול להשתמש בבטחה בהיר שפתון: בורדו, פוקסיה, הבעה מוקה. המתאים ביותר מט צל צבעים מגניב עירום עדין שפתיים בצבע קפה עם חלב או שחור מסורתי, אשר גם לא צריך להיות יותר מדי צעקני.

cb302d5768ff1caa2ffa9a0b2cddc92a - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

ב ערב איפור אפשרויות רלוונטיות אקזוטיים כגון פתרונות כמו כחול שפתון, גבות. הבדל קטן של גוונים כמו כחול כהה, שפתיים, גבות, מותאם מגן כחול, יהיה להחיות את התמונה. מעצבי שיער ממליצים בכוונה כדי להדגיש או להכהות את הגבות כדי למנוע naselennosti. מסיבה זו, לא רצוי קובלט צל, אבל באופן חלק משלימים את ההרכב משמש, עירום, או אפור כהה פיגמנטציה בלתי רוויות.

ראוי לא פחות תשומת לב כגון שילוב מעניין, שפתון שחור, כסוף כהה מטאלי. גירסת דרמטי של האיפור להתאים שמלה כחולה עובד עם החץ השחור ואת הגלים הכחולים של הים או כסוף צללים. את הפינה החיצונית של העפעף העליון בהדרגה מוסתר הפנימי, אתה יכול לסמן במרקר. סומק צבעים אלמוגים או תה רוז יביא מרענן מתקנת לוואי.

15b090c4a768e1e506bd6dc33fb11782 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

מעצבי שימו לב כי עם ערב איפור אתה יכול להרשות לעצמך יותר ניסויים, ואילו יום איפור צריך להיות מטופלים בזהירות, כי כל טעות תהיה על תצוגה. כבסיס אנחנו יכולים להמליץ על גוון ג ‘ ל הוא חדש יחסית, צבע המוצר מספק שיזוף, ולהסמיק, נבדלים מן הטבע.

b81eb5e3a60316c783a03edf37e5af00 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

בחיי היום יום, חיוני חבריו של שמלות כחולות הם סומק ברונזר, הם בהחלט לנטרל את הקרירות של איפור, טרי, שזופה. לא יזיק לשים קצת פרל או ברונזה על אמצע העפעף העליון, טכניקה זו הוא לא מפריע, יהיה להחיות את הקשת. בשעות היום איפור מתאים דגש על העיניים.

לאסוף את הצל ושפתון.

מאסטרים של איפור לא יכול לבוא להסכמה, איך לבחור איפור עבור שמלה כחולה. אבן הנגף היה הזמן אם זה היה מתאים להשאיר את הגוון של התלבושת. בעוד הנושא נשאר פתוח לשיקול דעתו של האופנה. המומחים תמימי דעים על דבר אחד: שכפול המשקפיים צריך להיות מדולל ניגודיות.

d0cdc88cfa1e5b8391ce9f33808ccf32 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

פשוט להימנע גיוון יתר ומערבבים מט עם מבריק, אם מוחל על הפנים “הטוב ביותר”, לקבל צבע הסכסוך במקום מתחשב מבטאים.

d861a109abb3f43b0c6f5e6bbfc16093 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

כדי למנוע מקרים כאלה, תחת כחול כהה, איפור, רצוי לבחור בצבע בז’, נחושת או קרם, שפתון. אם את קווי המתאר של העין הוא ניטרלי, קצת גלוס ב צבעי פסטל על החלק האמצעי של העפעף או אייליינר כסוף עיפרון תורם לתמונה אלמנט של המשחק מרקמים.

1ca63ae7c59307bc7ec3f0f488f4567c - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

בצבעים קרים של איפור אנחנו עושים את ההפך: בחירת שפתונים מוצגים בטווח מ-שזיף כדי לילך בהיר, ורוד בהיר, גוונים של ענבר, קרם, אפרסק. האפשרות הטובה ביותר עבור עור בהיר — tsiklamenovy ארגמן סומק, בהירות ורוויה התואם את הגוון של השפתון.

שפתון אדום להשתמש במקרים הבאים:

    אתה בטוח שזה לגמרי מתאים לעור שלך;עבור ערב איפור.

אלמנט איפור קצת מגביל את הבחירה של זהב או כתום עין צל; אבל זה הוא אידיאלי אפור, בז ‘ או ב תהודה עם התלבושת. החצים השחורים או הצללה לקצה החיצוני של הכריכה.

סומק הם משני אלמנט זה איפור, המשימה שלהם היה העיצוב של אליפסה הפנים עם משימה זו הוא עבודה על מושתק גוונים של זהב כהה, אגוזים, דבש, מולסה. הדגש הוא על האזור תחת הגבות, המצח, הלחיים, באמצע הסנטר לארגן luminizer.

בחר את האיפור תחת הגוון של השמלה

גוונים של כחול יש תכונה נוספת: את האיפור חייב להיות משמעותי. יצירת אותו, להחליט מה אתה רוצה להדגיש את רעננות הנעורים, השמש הזורחת או חיוורון קטלני. הגוון של השמלה יעזור לקבוע את התמונה.

תחת שמלה מגניב גוונים כחולים

ההצלחה של צבעים מגניבים הם לעתים קרובות מבוסס על בחירה נכונה של סומק. מומחים ממליצים להחיל מסמיקה כמו ליטוש, להוסיף בהדרגה, שכבה אחר שכבה, הערכת התוצאות. באופן אידיאלי זה יהיה קרוב טבעי גוונים של ורוד חיוור או אש, מוס תותים, סחלבים. איפור הלחיים לא צריך להיות שונה באופן מהותי מן היסוד.

80b9d731fe70cbe1bbe10abb02b23173 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

עור בהיר יכול להיות מועיל כדי להגדיר מעושן, איפור, באמצעות אפור כהה, סגול או חום אייליינר.

0eec8127b9342150db4cad2888c52e3c - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

עם סומק בהיר המתאים שילוב של סמוקי עיניים, שפתון בהיר, ורוד או קרמל.

תתלבשו חם גוונים כחולים

רגיל או מעוטר עם תחרה והדפס על זה כחול כהה תלבושת מוכר כאחד צבעים חמים להדגיש את היופי הטבעי. במקרה זה הכדאית ביותר ונכון איפור הוא אחד כי הוא לא בניגוד לטבע.

e395a728934ca718ea04ad50320c31bb - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

עם חם צבעים הולך הטבעי הטוב ביותר גווני האיפור. על רקע טרום הסערה השמיים, הים הסוער אחרים raging אלמנטים של בחורה הפנים מאוד עדין ונוגע ללב. על האיפור שלך לקחת בסיס שמנת, סופג את האדמומיות, את הגוון משתנה בהתאם טבעי צבע עור: מ שנהב ברונזה. קצת רימון או סומק טרקוטה יוסיף קסם. מעצבי שיער ממליצים להשתמש ורוד או אפרסק דהוי שפתון אם אתה רוצה להוסיף פליקר, להחיל את גלוס.

Eyeshadow palette כולל קרם, תכלת, לילך, כחול בהיר, מאוד שימושי כדי להיות רלוונטי היום, לבן העפעפיים.

לשקול את סוג צבע העיניים

המגמה המודרנית של איפור כולל איפור בטון וניגודים. האופציה האידיאלית היא השימוש של צללים צבעוניים להתמזג בהרמוניה עם אניה עדיין במגמה על כל מיני רעיונות עם החץ השחור. לקישוט של הריסים, אתה יכול להשתמש בקלט דיו שחור וצבע.

ce5258207c672bb7d37840a14d1e8f47 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

המעצבים מציעים בכוונה למנוע מקרים עם הצבע של העיניים כדי למנוע אפקט של טשטוש תראה, ואילו באותו הזמן, את צבע הריסים לא צריך לקבל את כללי קנה מידה. לעתים קרובות הדגש הוא עבר את קו הגבות.

תכלת ולא כחול עז צבע פתרונות בהרמוניה עם איפור עיניים כהה טבעי, גוונים של כחול עשיר מציע שהארת את העפעפיים. אייליינר שחור רצוי מוחל לפני לבן, כחול בהיר או סגול בצל, רצף זה מספק מעבר חלק. מכסה את הריסים עם מסקרה, רצוי לוודא כי השורשים לא נשאר, של הרצועה.

על עיניים חומות.

Trendsetters טוענים כי בעלי עיניים חומות מותר כמעט הכל: מ-איפור בגוונים טבעיים, כדי מודגש ניסויים עם איפור מודגש. חשוב לבחון את ההבדל בין ערב מנמהbrazil. kgm וכל יום, כמו באור יום גוונים של בורדו וכחול-שחור עיניים עשן יכול לעשות כמה שנים מבוגר יותר. המעניינים ביותר של פתרונות צל כתום על העליונה והתחתונה מכסים וכחול אייליינר.

ed9df2d3918275691400ffc15fc6ec11 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

67a86c220774bd46a1860f30daf37666 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

בכל יום איפור מתאים יותר לבחור קרן קרוב צבע עור טבעי, שפתון ורוד, אפרסק מסמיק או הסדר מגניב צבעים: ירוק, אפור, כחול.

בעלי עיניים ירוקות.

ירוק-עיניים זה לא הכרחי כדי לדבוק ירוק הספקטרום: הוא צבע נדיר של הקשתית היא מושלמת חמים בז’, לבנה, ברונזה וכלי חרס צבעים בצללים.

אם אתה עדיין נמשך לרעיון של “טון על טון”, בכוונה לקחת נצנצים צללית, אייליינר שחור לגרום יותר, לעומת זאת, תשומת לב מיוחדת אורך וצפיפות של הריסים. כדי לאזן את ירוק וכחול יעזור עדין ורוד פנינה סומק מבריק שפתיים בגוון אבן הירח.

96d33d6fe2c6f44cdb3a545951defdbb - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

45ed83a357a7749765ba9e66439f685f - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

זו לא הדרך היחידה ליצור בלתי חדיר הדרך. הכללים החלים איפור כוללים צבעים עשירים של כסף, אפור כהה, שחור וטורקיז צבעים. הצללים נראים ממש קפוא. יכול לעשות בלי סומק בצבע רימון, אגוזי לוז או קינמון (בחר את המתאים ביותר בעוצמה של צבע עור טבעי) ו אלמוגים שפתון.

הדרך הקלה ביותר, הדרך הטבעית היא לבחור את הצללית הכחולה. במקרה זה, את העיניים בעיצומו של איפור. מועדף חם בצל של קרן, contouring עם שימר. להשלים את המראה של עירום שפתון או לנקות את השפתון ואת עצמות הלחיים, מעט להשחמה אפרסק. עם שיער אדמדם נראה אורגני סלמון ורוד שפתון, סומק דבש צבע.

על עיניים כחולות.

ללא ספק קישוט עבור עיניים כחולות כמעט את כל הגוונים של כחול-אפור ואודם לקרר מעט ורדרד, גוונים. איפור התאמת השמלה הכחולה מספקת מגוון רחב של צללית או אייליינר בגוונים של כחול או שחור. מסקרה מומלץ גם השחור, זה יהיה להפוך את מראה בהיר יותר. בז ‘ לילך-ורוד סומק מדגיש מגניב יאיר אודם גוונים מרשמלו ופנינה.

690ae9a6562284590259a169a2ff7eb2 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

f8b22afb3acb1a4061ca763561c81502 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

זה לא רק האפשרות ליצור מהפך, הבעלים של אדמוני להציע רעיונות גוונים חום בהיר זה נושא החום. סומק בגוון אגוזי לוז מתמזג היטב עם כתום בהיר או גזר שפתון. עור כהה מאפשר שימוש כהה יותר קומפוזיציות, למשל, סומק בגוון של קינמון ו שפתון בצבע נופך כהה.

עבור גריי.

חום, זהב, אפרסק או כחול צל לא יכול להיות טוב יותר להדגיש את הבהירות ויופי של עיניים אפורות נגד כחול בגדים. אם אתה רוצה ליצור אור יום, איפור, להפוך את העיניים הכי הבעה היסוד, עם יסוד ואבקת אור וגווני אור ליפ גלוס.

83db7695dd3ba39c70aabb6def6ec7d8 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

cd622a53e05050db050c3f3c30595ded - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

בערב לבחור צבע כהה הצבעים, הצללים במקרה זה, רצוי קצת יותר קל, שפתון ורוד, בורדו, או טיאנה. משלימים ניגוד ערב איפור לבן בוהק המנצנץ הפינות הפנימיות של העפעף התחתון ובכוונה השחרת את הפינה החיצונית. פתרון נהדר יהיה מעושן עיניים או תיאורי.

לשקול את צבע השיער

ההצלחה של שמלות כחולות תלוי במידה רבה על היכולת לשקול בודדים הייחוד של המראה. בחירה נכונה של איפור ותסרוקות, כמו גם כישרון לבחור את האביזרים הנכונים מחויב להבטיח כי השמלה הכחולה הוא אחד האהובים והפופולריים פריטי לבוש.

בלונדיניות

לפני בהיר-עור הפנים משימה קשה: לא לתת מרהיב לאורך עצמו לבלוע. אגב יהיה מאוד בהיר ולא כהה סומק, זוכר למזג את הגבולות, אתה יכול להשתמש אבקה, קרם כהה יותר מהרגיל. נערות בלונדיניות לא צריך להיות עמוס עם התמונה של תכשיטים, כדי לא להסיט את תשומת הלב עצמך, אהוב, מאותה סיבה עדיף להשתמש מט איפור.

שזוף, בלונדיני מאוד נדיר הסיכון להתמודד עם בעיה דומה. עבור צבע זה סוג האופטימלי ביותר בגן עדן, דרדר כחול, שמיים כחולים. עם זאת, בלונדיני וכחול-עיניים כמעט כל גוונים של כחול. תחת ערכת הנושא החדשה מבלי משים מעלה לילך ואודם ורוד, אבל לפעמים זה נחמד לפעול בניגוד לגוון את האיפור להתאים שמלה כחולה פתאום חם בצל של אמבר או דובדבן.

e40cf24c7f5fc1c74b17e17be70f6d01 - איך לבחור איפור התאמת השמלה הכחולה?

הצבעים בסיס קרם של שנהב בז ‘ יעזור כדי לקבל את המראה הרצוי. הכי מעדיף את הצל של מגניב צבעים: שחור, סגול, כחול. בגוון גלוס יהיה לרכך את יתר הקרירות.