Homeעצות אופנהאיך לעשות קעקוע העין

איך לעשות קעקוע העין

45730bafae341be16863136c776d143e - איך לעשות קעקוע העין

האיפור מסייע לא רק כדי להסתיר את הפגמים, אבל כדי להדגיש את היופי ואת יכולת הביטוי של אחר תווי הפנים. Migracyjny קעקוע עין או באופן קבוע עם נוצה – זה הוא דרך מצוינת כדי להפוך את העיניים להיראות יותר עמוק וחושני, כמו גם לחסוך זמן על שגרת לעשות.

סוגי קעקוע העין

גיל קעקוע או איפור קבוע של העין הוא מסווג על פי שיטת היישום. הפיגמנט יכול לנהוג על העפעף התחתון, העליון, או את שניהם כדי ליצור מראה דרמטי.

הבה נבחן ביתר פירוט.

על הטכנולוגיה של איפור הקבוע, יש את הטכניקות הבאות:

Migracyjna ציור. הקו נמשך בבירור יחד את הצמיחה של הריסים, תלוי את הצורה של העין. לעתים קרובות זה הוא פופולרי בקרב בנות עם שקדים בצורת חריץ, אבל רוצה לעשות את נראית יותר נרפה ובהיר. הטכניקה היא מאוד מעשית, על גבי פיגמנט יכול לגרום בצל לצייר אייליינר. אפילו עם קעקועים גדולים, איפור עירום, מה ניתן לומר על טכנולוגיות אחרות;

45730bafae341be16863136c776d143e - איך לעשות קעקוע העין

צילום — Migracyjna ציורהקעקוע חצים – זו הגרסה הקלאסית של קבוע איפור העיניים. בהתאם חסרונות מסויימים של האשף, בחר את השורה הצורה ואת הכיוון שלו. היתרון הוא כי טכניקה זו מתאימה אסיה, עגול או קמור תכונות. חסרונות צריך להיות מזוהה זה יפה ומסוגנן המתאר לפעמים עוצרים כדי להתאפר. ממוצע קעקוע נמשכת כשישה חודשים, ולא כל הבנות כמו ללכת כל יום חץ;

22b2f79971c38c6175a04e77541e1bb7 - איך לעשות קעקוע העין

קעקוע silkily גרסה מודרנית הוא קעקוע עם הצללה, אשר יוצרת את האפקט של עיניים עשן. זה הוא רב-תכליתי אפשרות, כמעט כמו חיצים. זה יהיה להפחית עיניים גדולות, ובמזרח (עם טכניקה מיוחדת) יעשה חיים יותר מעוגל. עם זה אתה יכול בקלות ליצור אפקט מעושן קרח, אבל בחיי היומיום זה עלול לגרום אי-נוחות (בהתאם הבהירות שלה);

1ecc31457abeb292d00fc8f9d5dfb92f - איך לעשות קעקוע העין

תמונות קעקוע עם נוצהדקורטיביים איפור. סגנון זה דומה אפקט קוסמטי צבע החץ. מקום ליד הריסים מעט מעל הקווים שלהם של צמיחה צבוע עם דק חץ לבן, כחול או צבע אחר. התוצאה נראה מרשים מאוד, אבל שוב, בחיי היום יום יכול להביא אי נוחות כלשהי.

d43080e378e0bf16f5471db556054b79 - איך לעשות קעקוע העין

תמונות איפור דקורטיבי

כל הליכים כאלה יש גם יתרונות וגם חסרונות. מצד אחד אתה יכול בקלות להבחין טופס או לתת זכות ביטוי, אבל זה די קשה. הרבה תגובות לשאלה “האם זה כואב לעשות קעקוע?”, תשובה – מתסכל, כי העין איזור מלא עצבים. נפרד החיסרון הוא קשה תהליך הריפוי קבוע חשיפה אויבים חיצוניים (רוח, אבק, איפור, דמעות).

אז אם אתה לא יודע יתאים לך קבוע חץ או לא, הראשון לצייר את קווי המתאר של חינה וללכת כל כמה ימים. אם אתה מרוצה, זה אפשרי להחליט על הפגישה, אם לא עדיף בכל בוקר כדי לבצע את הטקס של איפור.

איך לעשות קעקוע חצים

ישנם לפחות שני תריסרי סוגים של חצים, אשר נבחרו בהתאם לצורה של העיניים. לדוגמה, עבור גדול לחצים כמו העפעף העליון, נמוך יותר עבור אסיה הוא רק הוקצה קו הריסים העליון. אם יש צורך, אתה יכול אפילו לשאול את המאסטר כדי להפוך את גלאם רוק בום.

363b84d795756be97ef89d0e7cc8b2a6 - איך לעשות קעקוע העין

סוגי חיצים

איך לעשות קעקוע החצים כדי להגדיל את העין:

כדי להפעיל את האשף מתייעץ עם הלקוח, בהתאם את הצורה ואת הצבע של צבע, והוא עוסק גם תגובות אפשריות. כדי להיות לגמרי בטוח תוצאה חיובית, חשוב לא רק לבחור שם טוב מומחה, אבל גם להתייעץ עם רופא עור, Allergology. במקרים מסוימים, גם את חוות דעתו של רופא עיניים;איפור העיניים הוסר, משטח degreased והוא מורדם. העבודה נעשה על ידי מקצועי רופאי עור-venereologist, קצת תכשיטים. אם העיפרון יש די עבה טיפ, הפיגמנט במהלך קבוע איפור שיכור מחט דקה (דק יותר מאשר אם קעקוע גבות). לכן זה מאוד חשוב כדי לשתק לחלוטין את פני השטח של האזור המטופל. כדי לעשות זאת, משמש הרדמה. הכל כדי להרדים את העין במהלך הקעקוע הוא מבוסס על לידוקאין. בשל רגישות גבוהה של גיל הפעולה שלה לוקח לא יותר מ-15 דקות, אז הפגישה לעתים נדירות נמשך יותר משעה. לרוב הרופא מקבל את העיניים שכבה דקה של קרם הרדמה, למשל, “EMLA” (משמש הרדמה במהלך טיפולי הסרת שיער), או “Xylocain” (הוא משמש אם זה איפור קבוע שפתיים, וכו’.); האור נוגע, האמן מתחיל לצייר את קווי המתאר. הראשון מאוכלס migracyjne החלל. נתון זה נכון לאחר הפגישה הוא דבר בלתי אפשרי, החשוב ביותר הוא ציור השורה הראשונה. לאחר המתאר שערות משורטט, צריך לעבוד לאורך כל אורכו של החץ;מן הפינה הפנימית של העין החיצוני חץ יכול גם להגדיל ולהישאר באותו רוחב. זנב החץ מופיע או בדיוק מול קו הריסים של העפעף העליון;לאחר שהרופא הסיר את שרידי צבע קרם, ניגב את עיניו עם פתרון חיטוי, וגורם קרם מחסום.

1770aeca0e4a7969ea1a87f8c3ead684 - איך לעשות קעקוע העין

תמונות ידיים לפני ואחרי

במקרים מסוימים, ריפוי מלא יכול צריכים תיקון במידת הצורך. לדוגמה, הגבול מאוד לא חלקה או חצים באורכים שונים. זה יכול להיעשות רק עם אישור של הרופא, כי זה חשוב, כי כל חום עבר, ואת העיניים החלימו.

כמה זמן קבוע איפור על העיניים תלוי באיכות של פיגמנט, אשר היו מונעים. ישנם מלונות צבע, וזה כבר חודש לאחר מכן מתחילה אפור או ירוק, הוא יקר, אשר גם לאחר שישה חודשים נראית כמו ביום של הזרקה.

וידאו: איך להכין קעקוע של עין בסלונים

לוואי, התוויות נגד

כמובן, כמו כל דבר אחר קבוע, איפור קבוע איפור העיניים יש השפעות שליליות.

בפרט, זה:

    נפיחות של העיניים. כמעט כל הווידאו מראה כי כבר בסוף הפגישה מעל העיניים נראה קשוח. מאיים נפוחות גוש של העור. זה בתגובה של הגוף התערבות. אם העין נפוחה (והם קרובים בכל מקרה), אתה צריך להחיל מרגיע ניסוחים, אשר יש אפקט קירור;אינטנסיבי גירוד ואדמומיות. אפילו אם למרוח פעם “על ידי Bepanten”, “Panthenol”, באופן קבוע לשטוף את קבוע “Chlorhexidine”, ביום השני לאחר אייליינר מתחיל לגרד לי. זה מצביע על תהליכים נורמליים של התחדשות. עד קעקוע באזור ריפוי, מ-7 ל-14 ימים, כי עקצוץ נורמלי;חבורות. זה קורה אם אדון בטעות נגע נימי. יצוין, כי זה מצביע על זה קעקוע היה לא מוצלח. כדי להסיר את הכחול לשמן שטף דם קרמים מיוחדים.

בנוסף, סיבוכים אפשריים של רירית. בפרט, נוהל כזה כמו הרחבות ריס, זה מסוכן לעשות את תסמונת יבש לחמית.

תמונה לפני ואחרי איפור קבוע שפתיים, גבות או עין תמיד נראה יפה, אבל ביום הראשון העור יהיה מגורה ונפוח. התוצאה האמיתית תהיה גלויה לאחר 14 ימים אם לטפל כראוי איפור הקבוע.

395833b06f6b9fe71fd3a2dbbe3a9a04 - איך לעשות קעקוע העין

נפיחות של העיניים.

התוויות נגד של קעקוע העיניים:

    ההריון וההנקה. זה הלחץ חזק לגוף, בנוסף, יכול להיות האטת תהליכי הריפוי;נטייה לתגובות אלרגיות. אלרגיה יכולה לגרום משמש כפיגמנט, והקלה על כאב;הצטננות, שפעת, וכו’.; אסור בהחלט לבצע הפעלה מחלות ויראליות (דלקת הלחמית, ואחרים);איפור קבוע יכול להיות מזיק אם רע חזון. לכן, לפני הפעלה, כדי להיות בטוח להתייעץ עם האופטומטריסט שלך.

טיפול עיניים לאחר הניתוח

עבור ריפוי מוצלח, אנחנו צריכים להבטיח כביסה רגיל, לחות. עצמו טיפול לאחר ההליך של קעקוע על העין זה לא קשה, זה דורש תשומת לב מוגברת.

טיפול לאחר הקעקוע:

הראשון כמה ימים, העפעפיים הם לא רטובים. אם אתה צריך כדי להסיר שאריות צבע או זיהום אחרים, זה אפשרי להשתמש micellar מים או “Chlorhexidine”;באופן טבעי, אין צורך לצבוע את העיניים עד לריפוי מלא של העור. זה חל אפילו אור צביעה של הריסים;ביום הרביעי יש את הקרום מן הריפוי. בכל מקרה, זה בלתי אפשרי לקרוע – כאשר האפידרמיס יעוכב – הם ייעלמו;בעתיד, צריך גם לדאוג העיניים שלך אחרי העפעף קעקוע. לדוגמה, כדי הפיגמנט נשאר בהיר, שחור, מומלץ להימנע סבון ניקוי ולא להשתמש בשמן כדי לנקות את העפעפיים.Panthenol, chlorhexidine

מיד לאחר איפור קבוע צריך לחזור הביתה ולשטוף את קו האייליינר. לאחר החל “Panthenol” או אחרים חיטוי. בפעם הראשונה (מ-2 ל-5 ימים) אתה צריך לוודא כי הקעקוע היה תמיד מעט לח. בתוך שבוע לאחר ההליך, אתה לא יכול לגשת סולריום, לשחות במים פתוחים, מומלץ גם לא לעזוב את הבית סוער בין אם של השמש.