Homeעצות אופנהאיך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

34a12678c439204fefe284888c48d2be - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

אחד המזיקים ביותר טיפולים השיער הלבנת אותם באמצעות חומר כימי צבע. במיוחד כשמדובר שוטף של גוונים כהים בלונדינית. במקרה כאשר אתה לא רוצה לחשוף את עצמך כימי חומרים צבעים, אתה יכול להשתמש בקלות שיער לימון.

אפילו בימי קדם, לפני פעיל החלו להשתמש מימן על-חמצני, בנות בשפע, לשפוך את השיער עם מיץ הדרים בילה שעות תחת השמש הקופחת. מאוחר יותר הם למדו לשלב לימון עם מוצרים אחרים. כמה מתכונים מקובלת, כי הם עושים את זה אפשרי כדי להקל שיער ללא מרכיבים כימיים.

34a12678c439204fefe284888c48d2be - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

עיקרון הפעולה

כמעט את כל ההליכים של צביעת סינטטי משאבים לא רק ציפוי חיצוני המעטפת של השיער, אבל החדירה של המוט שלו. המאזניים הם חשפו והרסו פיגמנט טבעי, במקום שבו שינוי של צבע או בהירות. גם את הלימון.

מיץ של פרי הדר מסוגל לחדור לתוך המבנה של תלתלים באמצעות מרכיבים טבעיים: שמנים אתריים, ויטמינים, חומצות שומן, מינרלים. אז את הלימון יכול לשמש לא רק כדי להשיג את גווני האור, אלא גם מזין את השיער ומעניק לו זוהר בריא.

ובכן מבטל את הפרי הזה ושכבות של צבע, פיגמנטים, אשר בעבר שיער צבוע. עם זאת, אתה צריך להשתמש בשיטה בקורס של כמה שבועות, אבל אחרי זה הוא כהה מדי מלאכותי גוונים אינם רגישים תאורה חזקה.

צבע שיער טבעי צבעים לדהות יותר טוב. לדוגמה, כאשר משתמשים מיץ להקל שיער חום בהיר, התוצאה היא בלגן של חיטה בצל. שיער עם גוונים שונים של בלונדינית, אתה יכול להשיג את חלקה טון ולהסיר את yellowness.

כל הראשי וריאציות של תוצאות ההבהרה שהוצגו בטבלה:

הגוון המקורי
התוצאה לאחר הלבנה

אקונומיקה בלונדינית (בלונדינית, פלטינה, אש, פרל)
הסרת yellowness, יישור הצבע המקורי.

עשיר בלונדיני (זהב, חיטה, אור, חום)
אקונומיקה בלונדינית

חום (חום נייטרלי)
חום בהיר, חיטה

שיער חום בהיר (קרמל, דבש, אגוזים, ג ‘ ינג ‘ ר)
חום בהיר, זהב

חום כהה (ערמונים, שחור, שוקולד)
מבריק ועשיר
חום כהה

אור אדום (אור נחושת, אמבר)
עשיר בלונדינית

אדום כהה (אדום אש, נחושת כהה.
אור אדום

שחור (שחור)
הצבע לא השתנה, הוסיף נחושת מדגיש.

החסרונות של מהלך כזה הבירור צריך לכלול חזרה הדרגתית למקור צל, במקרה ממושכת של הפסקת טיפולים קבועים. עם זאת, טבעי מתון ההשפעה של הלימון מכסה את כל הניואנסים, כי בסופו של דבר השיער לא רק הבהיר, אלא גם לשפר את הבריאות.

תיאור של ההליך

איכות הליך בירור נמצא בעיקר ברכישה של לימון טרי. אל תנסה להשתמש בשיטה זו אם יש עמדה אלרגי הדר.

למי שלא נצפו מזון התגובה, עדיין רצוי לפני הניתוח כדי לבצע את הבדיקה, גורם כמה טיפות של מיץ בתוך האוזן או על אזור הגבול של השיער, הצוואר מאחור. אם לכמה שעות של תיקון של העור האדום, אתה יכול ללכת ההליך.

ברק עם מיץ לימון:

  לסחוט את המיץ של כמה לימונים, תלוי אורך שיער: 2 חתיכות שיער קצר, 4 יח ‘ בממוצע, 5-6 חתיכות שיער ארוך. את הראש לפני החלת לשטוף קלות להרטיב רק עם מים. המרסס כדי להפיץ את המיץ על לחה מעט תלתלים. מסרק שיער טוב. עבור יבש, שיער דק להשאיר אותו למשך 2 שעות, שמנוני ועבה, אתה יכול להשאיר למשך הלילה. כדי לשפר את הפעולה יעזור להישאר בשמש במשך שעה 1. לשטוף את הראש עם שמפו. כדי לרכך את השיער, שימוש מזור או מסכת הזנה. להחיל פעם 1 בשבוע עד הגוון הרצוי.

af71bada640c6d7959d194d541ce5053 - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

ברק השיער עם מיץ לימון

2. הבהרה של חומצה ציטרית:

  ב-2 ליטר של מים חמים, להוסיף חומצת לימון 1 כף. רחוצים רצועות לימון לשטוף פתרון ולהשאיר לייבוש. אחרי זה אתה יכול ללכת תחת השמש עד 2 שעות או השאירו למשך הלילה. יש לשטוף את השיער עם שמפו בלזם. לבצע את ההליך לא לעיתים קרובות יותר 1 פעם בשבוע.

f044452603c520121c454ca5f1b6782f - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

הלבנת חומצת לימון

בנוסף מיץ לימון, חומצה, אתה יכול להשתמש שמן אתרי, להפיץ כמה טיפות לסרק אחרי חפיפה. זה גם טוב כדי להוסיף כאשר שטיפת השיער שלך 3-5 טיפות לחצה על כף שמפו וקונדישינר.

לאחר כל התהליך, בירור צריך לעקוב אחר מצבו של השיער, כדי לא overdry אותם. אם אתה מתחיל תהליך של שבירה, אובדן של בהירות, צריך לקחת הפסקה במשך 2 שבועות, שבמהלכו קורס של מסכות הזנה.

מתכונים

לא כל שיער הוא מסוגל לעמוד בפני, אבל טבעי, אלא פעולה תוקפנית של חומצת לימון, חומצות, שמנים אתריים. אם עדיין לא רוצה לנקוט תעשייתי תאורה, ישנם מתכונים של מסכות המבוסס על לימון, שבה הדר חומצה מרוכך על ידי רכיבים אחרים.

מסכה עם קינמון:

  • מערבבים 3 כפות של הקרקע

יבש קינמון

  6 כפות. כפות של שמן זית ומיץ של לימון אחד. להחיל באופן שווה את התערובת, לשים כובע פלסטיק לעטוף במגבת. להשאיר למשך 2-3 שעות, ולאחר מכן לשטוף עם מים חמים.

6968af2d17032efaf84dfe1aba7bc15f - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

מסכת מתכון עם לימון וקינמון כדי להבהיר את השיער

2. מותק תערובת:

  מערבבים 4 כפות שמן זית, 1 כף דבש מיץ של לימון אחד גדול. להחיל את המסכה ללבוש כובע מיוחד או פוליאתילן. לשטוף ביסודיות את המנעולים לאחר 3 שעות.

334350c84cfb03392279cae693edc667 - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

מתכון מסכת לימון ודבש כדי להבהיר את השיער

3. מסכה עם קמומיל:

  • סחוט טרי מיץ מלימון אחד ומערבבים עם 100 מ ” ל של קשה

חליטה של קמומיל

  .לרסס את הפתרון על השיער באופן שווה, או למרוח אותו עם מברשת לציור. שיער יבש ולהשאיר למשך הלילה.

4. מסכת יוגורט:

  לערבב 50 מ ” ל של יוגורט עם מיץ של 1 לימון. מורחים את התערובת על השיער, לעטוף בניילון נצמד לבודד עם מגבת. השאירו למשך הלילה או להסתובב עם מסכה לפחות 5 שעות ולאחר מכן לשטוף עם שמפו.

5. מסכה עם שמנים אתריים:

  מערבבים 1 כף של מזגן ו-1 חלמון ביצה. להוסיף 10 טיפות של לימון שמן אתרי. להחיל את המסכה על שיער רטוב, ללבוש כובע. לא לשטוף במשך 2-3 שעות.

6. תערובת של אלוורה:

  2 כפות. לשכות זולה של אלוורה למרוח על פומפייה קטנה או לקצוץ בבלנדר. להוסיף 2 כפות. של אפונה או שמן קיק, ו-50 מ ” ל של מיץ לימון. להחיל לאורך כל אורכו של השיער, לכסות עם פוליאתילן. לאחר 2 שעות, לשטוף. ההליך יכול להתבצע ב-2 פעמים בשבוע.

7. ברי המסכה:

  לטחון כוס חמוציות בבלנדר. להוסיף 10-15 טיפות של שמן לימון חצי כוס יוגורט סמיך או שמנת חמוצה שומן נמוך. מברשת השיער מן השורש לתת טיפ. החזק את המסכה מתחת למכסה המנוע למשך 2 שעות.

8. את השיער עם אפקט הבהרה:

  לחתוך לפרוסות 2 כל לימון, יוצקים 500 מ ” ל מים. להרתיח על אש בינונית במשך 30 דקות. מסננים את פתרון מגניב. להוסיף כפית של אלכוהול מרוכז או כף וודקה. שימוש רציף מרק במקום לכה קל לתיקון התקנה.

3cc788b4e7d3294a24473430b85d508e - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

הכנה ברק השיער לימון

ברק יכול להתבצע על מיעוט חוטים, מפריד אותם עם סיכות או בלתי נראה. התוצאה היא מרתקת אור מדגיש.

מתכונים ברק תערובות מכילים מוצרים עם מזין התחדשות נכסים. לכן, בונוס נוסף כדי לשנות את הגוון של חיסול שמנוני, הבריאות הכללית, חיזוק השיער.

טיפול לאחר ההליך

פעילות שימושי רכיבים של לימון לא היה הפסד על החלק בריאות השיער, אחרי הלבנה, אתה צריך לטפל כראוי להם:

  • לשטוף את השיער שלך.

שמפו טבעי ללא פרבנים, סולפטים או ריחות חזקים

  .השתמש מזור, מרכך או מסכה. בסופו של הליך לשטוף, לשטוף את השיער שלך מרתח של קמומיל. יבש תלתלים בלי מייבש שיער או להשתמש רק קר זרימת אוויר. מברשת יבש במקצת, אבל עדיין לח גדילי. בחר מסרק עץ או הורן. באופן קבוע podmanivaya קצוות מפוצלים. אין להשתמש מיישר מגהצים מגהצים קרלינג, אם הם לא ניתן להימנע מכך — להיות בטוח כדי להשתמש בציוד מגן. בצע את רמת הלחות בבית, זה הכי טוב כדי להסדיר את זה אדים. לאכול נכון כדי שיהיה לי מספיק שיער ויטמינים ומינרלים.

טיפול נאות תורם בטיחות במהלך בירור, כמו גם ביצוע חדש צל נראה יותר טבעי ועשיר.

לפני ואחרי תמונות

תמונות מדויק ביותר להראות את התוצאה הסופית. במקרים רבים, טבעי הפיגמנט הנאורה, זהב או נחושת גוונים. חלק הוגן סקס הוא לא נצפו בולטת הבהרה, עם זאת, את השיער רוכש יפה וברק כדי להדגיש את הצבע הטבעי שלהם.

0f745bae9f119f23b3f601f0f4cd4a96 - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

27c4244d544f1dcce58adf75eafd2664 - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

e5a889774318c76ce25d836708a09ea7 - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

abd1a3fe6e4d46ce388c5c84dc780879 - איך מתבצע הליך של ברק השיער עם לימון בבית?

כמובן, להקל שיער כתמים כימיים, אתה יכול להשיג הרבה יותר טוב לוואי של הלבנה, אבל, למרבה הצער, פעולות כאלה הן מאוד לקלקל את השיער.

לימון ברק הוא לא מסוגל לעשות את השינוי קיצוני, עם זאת, השימוש של מרכיבים טבעיים כדי למזער את תופעות הלוואי. זה מאפשר בבית איכות מוצרי טיפוח לשיער, אין מצב נחות הליכים במכוני יופי.