Homeעצות אופנהאיפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

747fb215a3b603c42cc3231fbf050bea - איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

של chloropid שיגדון לעוף יכול להיות גאה שיש כזה נדיר, צבע יפה בפני עצמו – רק 2% מהאנשים על פני כדור הארץ הוא נולד עם כל כך מקסים צל. אנו מציעים לך לשקול איך לעשות את האיפור על אפור, עיניים ירוקות, צעד-אחר-צעד התמונות והסרטונים אותם, אילו צבעים מתאימים, את הדרכים ואת הסודות של ציור.

מתאים צבעים

הרבה תלוי הצבע הכללי סוג, לא רק את אותו צבע עיניים. בלונדיניות בצורה מושלמת מתאים לכל גווני ורוד, משמש, אפרסק, חציל, סגול. הם יעזרו למקד את תשומת הלב על העיניים, להדגיש את הצבע העשיר של אפור-ירוק, אפור-כחול העיניים. אם אתה רוצה להדגיש את גוון העור, נסה להשתמש חום, זהב צהוב צלליות, האפשרויות תלויות חיוורון של העור.

חום כהה הוא טוב ליצירת קונטרסט אדום בנות עם עור כהה, אם הם אפור בהיר, עיניים ירוקות -. שוקולד גורם עיניים אפורות פופ. עבור בנות עם שיער כהה, השתמש מבריק פנינה בהיר בגוון ורוד, בעוד בראון יהיה טוב יותר לשלב גוונים של כתום, כסף, ורודים ואדומים.

איפור בכל גוון העור בהדרגה

איפור, אספנו עצות המובילים אמני האיפור שלנו צעד אחר צעד שיעורים. אך יש לזכור כי המלצות משמשים כדי לציין את הכולל, במסגרת סיבוב, אתה יכול להתנסות עם צבעים שונים וגוונים, כי אף אחד לא יודע כמה יפה זה יכול להיראות בצבע מסוים על העור שלך, אבל אתה.

747fb215a3b603c42cc3231fbf050bea - איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

בנות עם עור סתיו

את האיפור המושלם על הסתיו, ועל אפור-ירוק, אפור-ירוק-חום עיניים:

לנקות את הפנים, מסירים את שומנים כנפי האף ואזור המצח, העפעפיים צריך לפזר את האבקה. מציע להשתמש המותג מרי קיי, בגלל זה הוא יחסית סביר, ממוקם בצורה מושלמת על העור;עכשיו לאסוף את הצבעים. אנו ממליצים להקדיש תשומת לב מיוחדת זהב וצבעים שוקולד. אתה צריך ליישם את שכבת הבסיס של צלליות באור צהוב או צבע זהוב, רק כיסוי סלולרי העפעף;יתר על כן, בפינה של העין יש למרוח גוון כהה כמו שוקולד, כדי ליצור מודרני ניגודיות. עכשיו אתה צריך לבחור בינוני גוון בין השניים, קצת מפזרים אותם עוברים את העפעף, מוצל צללים כדי להגיע מעברים חלקים, כמו שיפוע;אחרי ביד עם עיפרון חום כהה או שחור הם קו דק נכון בבסיס הריסים;תחת העפעף התחתון להחיל חום, צל, אשר עמעם את הקמט ובפינה – שוקולד, לא להדגיש את העיפרון קו, למרות טכניקה זו תסייע חזותית לפתור את הבעיה של עין קטנים;צבע או דיו.

997185b5b2c13ad910a1b5298e5cb2b5 - איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

תמונות איפור, צבע, סוג סתיו

אם מבוצע כהלכה, זה סמוקי איפור הוא מאוד טבעי, אם אתה צריך במהירות לתקן יום דרך בערב, רק יותר אינטנסיבי צבע מסקרה על העין עיפרון, אולי לקחת גוון כהה יותר.

אם אתה רוצה ליצור חג המולד מסוגנן או החתונה האיפור צבעים כאלה כי אתה יכול לנסות להוסיף לנצח מיוחד נצנצים זה להתמקד באזור של הריסים חזותית להגדיל את העיניים.
וידאו: איפור הרגילים ירוק עיניים אפורות

כל יום איפור לקיץ בנות: כיתת אמן

קיץ גבירותיי נחשבים בנות עם בלונדיני או אפר-שיער בלונדיני, אפור-ירוק עיניים, לפעמים עם כחול נקודות. על מנת למקסם בשקט, באופן טבעי לשפר את היופי של הצבע הזה, אתה צריך להשתמש חם אפרסק, אפור ורדרד צל.

Pripudrivayut העפעפיים עם אבקת פנים בצבע בשר;לאחר הקמתה, החל אפרסק צל על כל אזור העיניים, להגיע הגבות. תחת ידי הגבות יכול לגרום קטנה shtrishok באמצעות כסף או זהב צל, זה בולט כמובן יעזור לך להתמודד עם מתנשא המאה, אבל רק זהב, צללים יתפשטו כדי מטלטלין לקפל, ואת התלויים חלק עמעום באמצעות וניל או בז ‘ כהה הצבעים;הבעלים של אפור-ירוק העיניים קצת לבטא אותם, הוא מציע להשתמש אפור צללים. על בסיס של אפרסק לנסות את המברשת ליד אזור, ועובר מטלטלין לקפל, אתה מקבל משהו דומה לאיפור של הציפור. הסוד של איפור טוב נוצה, יש לקחת לתשומת לב מיוחדת. לאחר יצירת שיפוע בפינה של העין להחיל נקודה של אפור כהה צללית, לטחון הוא לא הכרחי;תחת העפעף התחתון הם פסים של צבע אפור, לנגב את זה לכיוון המקדשים, צבעתי עם דיו.

29db0c99d8a7925beb191783828d569f - איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

תמונות איפור לקיץ צבע סוג

עם כאלה צבעים יכול להיות חג גדול האיפור, רק על קו הריסים צבע מסקרה על הזהב עיפרון,, באזור להחליף צל עם חום כהה או שחור.
וידאו: סקירה כללית של מגמות איפור ” אפור עיניים ירוקות

האביב צבע סוג

לאור הבנות עם אפור, ירוק עיניים, שיער בלונדיני או אדום, חם, עור, להשתמש עין חומה הצל את האיפור הנכון הוא לא תמיד מתאים, ברוב המקרים, לוח זה יהיה ליצור אפקט של עיניים דומעות. אבל יפה מאוד, עדין תמונה שהושג עם גווני בז’, כחול, ירוק, זהב וכסף. אתה צריך קצת זמן כדי לבחור את הצבע שלך, כי בנוכחות סוג צבע, סיבוב או שקדים בצורת העיניים, אם אתה בוחר את הצבע הלא נכון יהפוך סוג של “ילדה ילדה”, ואם אתה מגזים, זה יהיה דומה המלכה פרפר.

אבקות עיניים;אחרי progressivem כל העפעף צבע הבסיס, אנו מציעים לקחת את בצל לבן או קרוב הגוון הזה. זה מושלם אם אתה רוצה ליצור אפקט של עיניים גדולות, כי מגניב לבן הוא נפלא גדול יותר;על גבי לבן צלליות, החל כסף. זה אפשרי על כל שטח העפעף, אבל רק על חלקות בפינות של העיניים, לא נוצות, זה הכרחי כדי ליצור את אפקט פנינה. עכשיו אנחנו צריכים את איפור העיניים בעזרת אייליינר נוזלי, טוש או עיפרון כהה מכסה טוב, יהיה מושלם ערבית איפור. הם חץ שמתאים את התמונה ואת הצורה של העיניים, לא לשפשף את זה;למרוח את המסקרה.

d42c3c4a46c92d749b3de64166a8479d - איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

צילום — איפור אפור עיניים ירוקות צבע סוג אביב

החורף בנות

עבור ברונטיות, קשה למצוא קל איפור תחת בצבע ירוק-אפור עיניים. על פי מקצועיים אמן האיפור, גם איפור קל ייראה יותר מדי פשוטה ויותר מדי כהה – חנוני. לשקול את סוג פופולרי מאוד של החלת צללית Ombre:

אבקת העפעפיים prograsive בצבע בז ‘ צלליות, מהדהד את הגוון של העור;על נייד העפעף להחיל צללים של גוונים כהים. זה יכול להיות אפור כהה, חום, כסוף כהה. לאחר היישום שאתה צריך כדי להצליל את זה לראש, את קו הגבות;עכשיו, אור מבוסס לבצע עם מברשת עם כחלחל צללים. אתה יכול גם להשתמש סגול או חציל, אבל הם לא צריך להיות כהה מדי. צבעים מגניב תסייע להפוך את נראית יותר אקספרסיבי;מתחת לקו של cilia בהדרגה לבצע שחור או עיפרון דק של אייליינר נוזלי. להחיל מסקרה.

78a938face36bcce42e4a3c5e923b9c3 - איפור בגוון אפור-ירוק עיניים — מדריך

תמונות איפור לצבע סוג החורף

כראוי לבחור את השילוב הנכון, אתה צריך לבדוק צבעים, הרבה תלוי גוונים של שפתון, שיער, סומק, גם לא לשכוח סוגים מסוימים של תאורה.

אני מקווה שלנו דוגמאות של איך לעשות איפור עבור גריי ירוק עיניים יכול לעזור לך למצוא את הדרך שלך.