Homeעצות אופנהאיפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

f126266faa13a25770520dad204da06c - איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

באמצעות תקן סט של איפור, אתה יכול בקלות לתקן כמה ליקויים של יופי טבעי. אנו מציעים לך לשקול איך לעשות איפור עבור שקועות עיניים, טיפים בעל שם עולמי מעצבי שיער ואיפור האמנים ודוגמאות של איפור.

שגיאות אפשריות

רבים מכוכבי הפופ זירת תיאטרון קטנות או שקועות עיניים קירה נייטלי, קייט מוס, קייט בלאנש, ואחרים. אבל אנחנו לא יכולים לראות את זה, מה יותר, נשים אלה את רמת היופי. הכל הודות הידיים מיומנת של מעצבי שיער. איזה טעויות אסור:

קו חשוב של הגבות, נמוך יותר הם, יותר גלוי על החסרונות. אף אחד לא צריך להתערב בסוג של “הבית”. אחרת אתה יכול להיות כמו כרוני הפתיע את הילדה. אנו מציעים להדגיש את עקומת הגבה בסיס צללים, אשר מיושמים הראשון אי פעם;תכנית של “אפל עפעף” לא עובד בשביל זה צורת עין. צל כהה רק אפילו יותר מבחינה חזותית “לדחוף” בפנים;אתה לא יכול להכהות את מטלטלין קמט;אניה צריך להיות דק, טבעי, ממש על קו הריסים, רק אז יהיה לך להיות מסוגל להשיג את האפקט של “מבט רענן”.

וידאו: איפור לנערות עם glubokovodnye העיניים

עיקר הטכניקה

f126266faa13a25770520dad204da06c - איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

תמונות Glubokovodnye העיניים

כדי להתחיל, לשקול את העקרונות הבסיסיים של הציור צללים. עבור קטן, עיניים גדולות, הם זהים, אבל אם אתה משלב את הצבעים אז הם לא משלימים אחד את השני, שיחק בשבילך, אתה יכול להשיג את ההצלחה המדהימה.

קפיצה למעלה:

    • להדגיש את העפעף. למרוח על העפעף ואת בקמט בסיס צל. זה עוזר כדי להחיל את העין מעט קדימה. גם להחיל את אותו גוון על הפינה הפנימית התחתונה קו הריסים. הראשי צל: להשתמש בצל, מעט מעל הקפל, לא את זה. החל בפינה החיצונית, גע ברפרוף את המברשת על העפעף הפנימי פינה, מעט מעל הקמט, תערובת הצבע של הגבות. עכשיו, אתה צריך להשתמש הראשי הטון לאורך קו הריסים התחתון, החל בפינה החיצונית לכיוון הפנימי. קווי המתאר צל: יש למרוח את העיפרון מן הפינה החיצונית של קו הריסים העליון, מעט נשען על גבה, זה יעזור חזותית להאיר אזורים חשוכים, אשר יגדיל באופן משמעותי את הגודל של העין. הבא, תביא את קווי המתאר של צבע מתחת קו הריסים התחתון החל בפינה החיצונית ומיזוג לאורך הדרך שלהם הגבות והמצח.

44de2226b0a58ddd9f2ec3d90586f003 - איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

    תמונות איפור עיניים, עפעפיים, גבות

את האיפור הזה מתאים קרוב-קבע … עיניים עמוקות, אבל במקרה זה, אתה צריך להתרכז על הפינה הפנימית של העין. זה יהיה ottenete צבעים בהירים, אולי אפילו פרל (אם יש לך צבע, סוג).

feaf41cdf4b89358585963331d4f4e10 - איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

צילום — העיקרון של החלת צללית

3 סוגים של איפור

חץ-צדדי טכניקה זו יכולה להיות מיושמת על כל סוגי העיניים. הטכנולוגיה דומה לציור עיני השקד עם תלוי המאה. לפני ההליך, אתה צריך לשטוף, מסירים את שומנים בעור, אחרת הצללים תיפול אחידה. לשקול בבירור, איך לגרום יפה איפור יום:

להחיל קרם לחות טונר, מוצל, לאחר מפזרים את האבקה, לאחר מכן חזותית להגדיל את נפח הריסים;תעצום עיניים, למשוך את העפעף העליון אם אין לך ניסיון עם איפור, אתה יכול להשתמש בעיפרון או טכניקה יפנית של “ידיים עם כפית”;Progressivem קו דק על קו הריסים העליון, זה חייב להתבצע מאזור לאזור, אם יש צורך, נוצה;להחיל מסקרה, במיוחד אתה צריך לצבוע את אזור האף.

אם אתה רוצה אתה יכול להביא את החץ עד הגשר ואז לקבל את המזרחי איפור העיניים. טכניקה זו מתאימה עגולה ומלוכסנות חתכים. אם אתה רוצה אתה יכול להשתמש בגוון בהיר ערבים בסגנון, ואז אור יום איפור יהפוך ערב.

צר עיניים עם עמוק מתאים, ייראה נהדר. מה שנקרא -מהפך שיקגו. הסימביוזה הזאת של “הציפורים” ו “בננה”.

3a762bbfce353bf1b905a5dbb6d41abe - איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

צילום איפור chicagon העפעפיים, החל אבקת אור, אולי אפילו קל יותר גוון העור;כעת, בכל אזור העיניים (זה של העפעף העליון ואת החלק התחתון של האף על אזור עין תחת עצם הגבה) להחיל את בסיס צל חזותית מייצגים לולאה, אשר מכסה את העפעף העליון עד לקו של paranosic. מתחיל את הלולאה על הפינה החיצונית מתבצעת על מטלטלין קו המאה. כאן אתה צריך להשתמש גוון כהה יותר זה יהיה לשפר את היופי של העיניים;צייר האיזור הפנימי, החיצוני עוזב קצת יותר חופשי, שרטוט, הוא לראות את התמונה. הסוד הוא איך ליצור צל צל;לאחר מכן להחיל שחור מסקרה על הריסים.

אם אתה נושא איפור בצבעים בהירים, זה היה יכול להיות אחלה חופשה או חתונה התמונה.

עוד איפור פשוט זה בהחלט אפשרי לעשות הכי הוא עירום. הטכניקה שלו משמש כמעט כל אופנה מראה אביב-קיץ 2014, התכונה העיקרית היא כי מספר מינימאלי של צבעים חושף את היופי של העיניים והפנים.

נכון עירום משתמש רק צבעי בז ‘ וחום זה הכי דומה של עור ללא איפור. איך לעשות את זה? מציעים לקוראים כיתת אמן בתמונות:

לנגב פנים מסירים את שומנים העור, preputium עובד באזור;חמושים טבעי עם צלליות צבעים, הם כראוי מוצל לאורך כל החלל של המאה ה;הבא, אתה צריך בראון עפרון. יש להם קו דק מאוד, כמו הטכניקה של חצים, בקצה הריסים;עכשיו מגיע תורו של השכבה השנייה של צללים. בנות עם תלוי במשך מאות שנים ממש אוהב את השיטה הזאת, כי זה לא מכריע את העין, מאפשר לך להסתיר את זה קצת פגם. על נייד העפעף להחיל גוון צליל או שניים כהה יותר בסיס על הפינה הפנימית תחת הגבה כדי בגוון בהיר יותר כדי ליצור בוהק;אם יש צורך, נוצה;כדי לצבוע את הריסים מציע גם הארכת או נפרדים.

2adfa61167fe9d6150ca176d04306dab - איפור עבור קבוצה עמוקה קטן, עיניים גדולות,

צילום איפור עירום

זה איפור ניתן לעשות בחתונה, פשוט לשאול את המאפרת לשחק קצת עם צללים צבע פנינה, נצנצים דקורטיביים חרוזים.

בחר גוונים לפי צבע סוג

כמקובל, כל הבנות מחולקים 4 צבע סוג: אביב, קיץ, סתיו, חורף. למעשה יותר, כי ישנם מעורבים סוגים של המראה. בהתבסס על עובדות אלה, אתה צריך לדעת איזה צבעים להשתמש באיפור קבוצה עמוקה עיניים כחולות או ירוקות, ומה לא.

    האביב בהיר אפרסק, ורוד, גוונים, אפור בהיר, טבעי (על פי איפור אמנים, יוצרי וידאו מאסטר-קלאס של איפור עיניים כחולות, צבע זה הוא רק באורח פלא הולך להיראות חיוור או צהוב בהיר בצבע בז’); קיץ – גוונים מגניב, זה יכול להיות כחול, סגול, שחור, עפרונות איפור, פנינה;בסתיו – כל גוונים של ירוק, חום, ורוד, אפרסק, סגול; אם יש לך עיניים חומות, זה בהחלט משלימים את התמונה של גוון כחול;בחורף קר, בהיר – אדום, שחור, כחול (לא לדלג על יומי, איפור, בלי זה אתה נראה משעמם ולא מעניין, תנסה לפחות מעט כדי להביא את העין, מעל ומתחת העפעפיים).