Homeעצות אופנהטיפול נאות של שיער ארוך בבית

טיפול נאות של שיער ארוך בבית

c2d55616dc47aa912a83e103d82c08e6 - טיפול נאות של שיער ארוך בבית

ל “לירוק מהמותניים ומעלה” הפך את העושר האמיתי של הבחורה, נתן לה את התמונה של קסם, מסוגל למשוך את הדעות של האנשים, לא רק לגדול. עבור שיער ארוך, במיוחד בצבע, צורך קבוע, יסודי, מוכשר אכפת לי.

את היתרונות ואת החוקים סירוק

טיפול נאות כולל חובה צחצוח של שיער ארוך, שבמהלכו זה אפשרי לא רק כדי לפתור ישר או מתולתל שיער, לתת את השיער נקי, מטופח המראה, אלא גם כדי לבצע שימושי לעסות את הקרקפת כדי לקדם את זרימת הדם, לשפר את זרימת החומרים המזינים אל השורשים.

איך לבחור את המסרק

קיים היום מגוון עצום של מברשות, מסרקים, מברשות, נשים, בנות יכולות לבחור את הכלים של כל הצורות. הקריטריון העיקרי הוא שהם לא צריכים לפגוע גדילי, את הקרקפת. העדפה ניתנת מסרק עם שיניים מעוגלות. רצוי לבחור את מסרקים מעץ, מאז פלסטיק יכול לחשמל תלתלים, וכתוצאה מכך, נזק במבנה שלה.

עבה, מתולתל שיער מברשות עדיף לבחור עם מעט זיפים, הקצוות צריכים להיות עיבוי או כדורים עגולים הדרושים כדי למנוע פגיעה. חשוב לזכור, אפילו את הטוב ביותר באיכות המברשת. כדי לנקות מדי יום של חול.

c2d55616dc47aa912a83e103d82c08e6 - טיפול נאות של שיער ארוך בבית

דוגמאות של המסרקים.

כמה קל לסרק תלתלים ארוכים

סירוק צריך להיעשות על כל אורכו. כדי להתחיל עם כל, מרים בעדינות את השורשים. בכבדות, סבוך או שיער גלי מומלץ לחלק את זה לתוך גדילי כי כל אחד מהם בעדינות לצחצח. אתה יכול להתחיל מן העורף, בהדרגה לעבור צד. תנועה כאשר סורקים צריכה להיות חלקה, זהיר ומדוד. התנהגות צחצוח במהלך היום מומלץ לפחות שלוש פעמים. משך הטיפול — מספר דקות. סירוק שיער ארוך את מיקום הראש כלפי מטה לא רק להקל על התהליך של טיפול, אלא גם ישפר את זרימת הדם.

94b37313fb4ddca9a7aa4329c56d215a - טיפול נאות של שיער ארוך בבית

ילדה סירוק לה שיער ארוך

לאחר סירוק במברשת בדרך כלל נשארים לאיבוד שיער. אל תדאגי אם כל פעם זה נופל כמה שערות, כפי שהן מתעדכנות כל הזמן. אם, לעומת זאת, מספרם גדל במידה ניכרת, עם שיער ארוך החל דק, נקבובי, זה הזמן לטפל באמצעות צמחי מרפא decoctions, חליטות ומסכות. אם אתה חופשי לקדם את חיזוק וריפוי נכשל, אתה צריך להתייעץ עם רופא.

חשוב! יש צורך לסרק לפני שטיפת הראש. אבל, סירוק רטוב גדילי לא מומלץ כי זה יוביל רציני הידרדרות של המבנה שלהם. אם אתה רוצה אתה יכול רק לנסות קצת להחליק את השיער בלי מסרק עם הידיים, האצבעות פרושים לרווחה.

תכונות לשטוף

1. לבחור שמפו או סבון.

אתה צריך למצוא את האמצעים כדי לטפל ארוך סוג שיער (יבש, רגיל, שמן). אם השיער משולב, מומחים ממליצים להשתמש בו-זמנית שני סוגים של שמפו. ראשית, יש צורך להחיל את התרופה עבור שיער שמנוני על השורשים, לשפשף בעדינות. לאחר מכן, לאורך כל אורכו להפיץ את השמפו לשיער יבש או שיער רגיל.

כדי להשתמש במקום שמפו, סבון הוא לא הכרחי, כי שיער ארוך לא רק מזל רע, אבל להיות משעמם, יותר סבוכה. לתת כהה ובהיר תלתלים ברק שמפו, אתה יכול להוסיף מראש כתוש 1-2 טבליות אספירין.

2. כספים לאחר כביסה.

מוזנח מזגנים משחות-מזגנים לשימוש לאחר שמפו, זה לא הכרחי. כי אלה כלים להקל על התהליך של סירוק גדילי ארוך, לספק להם לחות ותזונה, להאיץ את תהליך הייבוש, תן רך, משיי, מבריק. אתה צריך לשקול את זה משחות הם בדרך כלל לא להחיל את השורשים, שכן לאחר הייבוש לא יהיה מסוגל לתת לה נפח שיער.

9958565dd19eeab02128db4a843a1a7f - טיפול נאות של שיער ארוך בבית

שלי תלתלים ארוכים

3. טיפים שימושיים

    מים לרחצה צריך להיות חם. גם מים חמים יהיה להרוס את מבנה שיער. מים קרים לא יהיה מסוגל לשטוף את השיער, עדיף להשתמש עבור שטיפה לאחר כביסה. שמפו זה רצוי להחיל על כף היד וקצת טחינה, ורק אז להפיץ דרך השיער. אם את השמפו סמיך מדי, עדיף מדולל עם מעט מים. להחיל, לשטוף את השמפו על הליך אחד, אחד פעמיים.

לשטוף את הראש הוא הכרחי כמו שאתה צריך, אבל לא כל יום! תכופים כביסה לגרות את בלוטות החלב, את השיער מתכווצים מהר יותר מלוכלך.

סרטון וידאו בנושא:

הניואנסים של ייבוש עם מייבש שיער בלי זה

ייבוש מהיר ונוח, אבל האפשרות הטובה ביותר היא ייבוש טבעי של השיער.

ייבוש ללא מייבש.

לאחר שטיפת כל סטרנד חייב להיות בזהירות לסחוט עם הידיים כדי להסיר עודפי לחות, ולאחר מכן לעטוף את הראש שלך חמים, ברזל חם, מגבות. בעוד כמה דקות onlineplease המגבת צריך להיות מוחלף על ידי יבש, מראש חימם גם. כדי לעשות זאת מספר פעמים. כדי לייבש את הגדילים יבש ללא מגבות.

יבש את הראש בחום של הקיץ באור שמש ישיר, אינו רצוי, שכן אור אולטרה סגול יוביל ומרפאים שיער, אובדן ברק. בחורף קר או בסתיו כדי להימנע מלצאת החוצה עם גרוע מיובשות תלתלים.

ייבוש.

שימוש תכוף במייבש שיער לעיתים קרובות לגרום קצוות מפוצלים, עירפול ויובש יתר של השיער. כדי להפחית את ההשפעה השלילית של אוויר חם ייבוש, מומלץ להחיל חום מיוחד ג ‘ לים, קרמים, שמן מזין.

דרך אגב אתה יכול להשתמש מסכות על קצוות מפוצלים, כדי לשפר את מצבו של שיער לאחר ייבוש עם מייבש שיער.

c2c7ca66a0efc431b6ffba604257eb42 - טיפול נאות של שיער ארוך בבית

ייבוש השיער בעזרת מייבש שיער, מסרקים

במהלך ייבוש שיער אינם גורמים נזק השיער, אתה צריך לדעת לדבוק מסוימים המלצות:

    עדיף להשתמש במייבש שיער עם וסת אוויר חם וקר. מייבש שיער של מתח גבוה יהיה להאיץ את תהליך הייבוש, לכן, יגרום פחות נזק לשיער. לא יבש לגמרי שיער רטוב. לפני השימוש מייבש שיער, תלתלים צריך להרטיב את המגבת. כדי לשמור על מייבש השיער חייב במרחק של 20-25 ס ” מ מהראש. במהלך הייבוש מומלץ לא להישאר יותר מדי זמן במקום אחד. כדי להתחיל את ייבוש עלויות של המצח, בהדרגה למטה מקדשים, מרכז הראש. אתמול מיובשים תלתלים מאחורה. לכוון את זרימת האוויר החם לאורך הקו של צמיחה להוביל מהשורש ועד הקצוות. בסופו של ייבוש, מומלץ לפוצץ את הגדילים של אוויר קר. אם אתם מתכננים לבלות יותר מניפולציות על סטיילינג, שיער צריך להיות יבשים לחלוטין. במהלך הייבוש רצוי להשהות כמה דקות, תלתלים יכול לקחת הפסקה מכל אגרסיבי השפעות של אוויר חם.

פשוט סטיילינג עם מייבש שיער

בעזרת מייבש שיער עם זרבובית או מברשת עגול, אתה לא יכול פשוט יבש גדילי ארוך, אבל גם כדי לתת נפח, לבצע פשוטה תסרוקות.

זה נעשה כדלקמן:

יבש תלתלים לאור של לחות. בעדינות לסרק עם מסרק. כדי להרכיב את החלק העליון של מנעולים, רכוב על גבי. להתחיל להטיל אתה צריך עם התחתון תלתלים. סיבוב המברשת הם צריכים בקלות למשוך מהשורש כלפי מטה, בו זמנית מכוון מייבש שיער חם זרימת אוויר. לבלות קצת זמן על כל תלתל עד יבש. חזור על תהליך זה עם כל קצוות, פוני. כדי לגבש את השפעת עוצמת האור תלתלים תעזור לכה.

הבית תרופות עממיות כדי לטפל

להחיל את המסכה, חליטות, decoctions לטיפול שיער ארוך, רצוי בכל שבוע. תודה על מתכונים פופולריים, השיער הופך חזק, רך כמשי, בריא, טוב המסרק.

פולק תרופות לסייע לטיפול בשיער מאוד. הנה כמה מתכונים שאתה יכול להשתמש בבית כדי לשפר את הצמיחה שלהם:

שמן קיק ולא אפונה (להשתמש ביחד או בנפרד). קצת חם, אז זה קל לשפשף לתוך השורשים. חליטה של סרפד. 2 כפות. l. קצוץ סרפד, למזוג כוס מים רותחים, לעמוד עד מגניב. להחיל את אינפוזיה במשך 15 דקות. שמרים (פעיל או יבש). זה יהיה נהדר אספקה של ויטמינים ומינרלים. 25 גרם של שמרים, להוסיף ביצה, 1/2 כפית אחת של דבש. להחיל עבור 30 דקות.

d325d47ce39c2e14390498460f0032da - טיפול נאות של שיער ארוך בבית

הבחורה עשתה את המסכה על השיער

5 המתכונים הטובים ביותר של מסכות לשיער ארוך

את טיפול מקיף של שיער ארוך צריך להיות כלול בדקתי זמין לבישול, יעיל המסכה:

חלמון ביצה. המסיכה זה יעזור לחזק את השיער של כל סוג. למרוח אחרי השמפו על שיער רטוב למשך 15-20 דקות.קפיר. המסכה מיועדת לעור שומני השיער. לפני החלת יוגורט להשאיר במקום חמים לפחות לילה אחד כדי להתסיס. להחיל את המסכה למשך 30 דקות.שקדים, חיטה, דבש. 1 כפית. של שמן שקדים, נבטו גרגרי חיטה (pre-כתוש לעיסה), מים מינרליים, דבש (אפשר להחליף שמנת חמוצה) מערבבים. החל במשך 30 דקות, לשטוף עם שמפו.חרדל, דבש, שמן אפונה. כלי טוב עבור ההתאוששות של שיער לבן. מערבבים עד שהתערובת חלקה 3 כפות. חרדל, חלמון ביצה, 1 כפית של אפונה שמן, דבש, כמה כפות של מים חמים. להשרות במשך חצי שעה, החל במשך 25-30 דקות, ולאחר מכן לשטוף היטב עם שמפו.התה, אלוורה, אובליפיחה. להחיל על שיער יבש. מתבשל 50 מ ” ל תה ירוק (ללא תוספות), להוסיף כפית של הים אשחר שמן, מיץ אלוורה. חם מסכה מוחל במשך 20 דקות.

כדי לטפל יפה שיער ארוך קל. מצבם משקף את בריאות הגוף. אז בנות לא צריך רק טוב שמפו, ג ‘ לים, מזגנים וכל מיני תרופות עממיות, אבל תזונה נכונה, לאוויר צח, שינה נינוחה.