Homeעצות אופנהVolumizer את הנפח של השיער.

Volumizer את הנפח של השיער.

37eef77272a50e75319fec0374307d35 - Volumizer את הנפח של השיער.

הבסיס נפח הוא אחד הטרנדים של העונה. Volumizer הוא מכשיר ליצירת נפח בשיער שורשים, אשר נראה דומה pad. זה סטיילר מושלם לשימוש על שיער קצר או ארוך, דק, דליל, לגמרי חסר נפח.

מה זה

Volumizer הוא אחד סוגים מודרניים של stylers על obmom. המפתח שלה הבדל בין התקנים רבים אחרים, להנחת היא הנוכחות של ידיות מעוקל משטח עבודה. על משטח העבודה של סיבוב שחור רולר, אשר מחומם על ידי חיבור המכשיר לרשת. לדוגמה, רץ את רוונטה Volum’24 Respectissim. זה צריך להיות לציין כי מעוגלות תלתלים מחוממת רולר רק על השורשים, בכל שאר השטח של חוטים נמשכים כמעט כמו דירה.

היתרונות של volumizer:

37eef77272a50e75319fec0374307d35 - Volumizer את הנפח של השיער.

    נפח ליצור עם המכשיר הזה, מספיק בשביל יותר מאשר ביום. זה שימושי עבור הבעלים של קנס ארוך תלתלים;רבים stylers, למשל, רוונטה מסלסל שיער בייביליס, מצוידים עם כמה תוספות. זה ionizer, מייבש שיער, חרירי אדווה ועוד רבים אחרים. הם תורמים לשיפור איכות השיער, מה שהופך את זה יותר מבריק, אבל גם להפחית את ההשפעה השלילית של חימום על המבנה של השיער;מהירות ההתקנה. עכשיו אתה לא צריך להשקיע הרבה זמן כדי להשתמש מייבש שיער, לאחר הגיהוץ או סלסול. אחד סטיילר על עוצמת הקול מאפשר לך להרוויח יפה ומסוגנן תספורת רק עניין של דקות.

אבל, כל תרמית התקן יש את החסרונות, ואת volumizer הוא לא יוצא מן הכלל. הראשון, זה משמעותי כואב כל כך הרבה בשל העובדה כי משטחי עבודה מחוממים מ-170 ל-200 מעלות. שנית, זה יוצר קמטים השיער. מושלם נפח יכול להיווצר רק עם מייבש שיער ו-מברשת טובה. אם אתה משתמש volumizer, אז אתה צריך להיות מוכן לעובדה במקום של שורש הרמת יהיה קצת קטן מעברים. הם כמעט ולא מורגש בחיי היום יום, אבל יכול להרוס ערב תסרוקת.

שלישית, זה יכול לשמש בכל יום. רגיל חימום של תלתלים ליד השורשים עלולה להשפיע לרעה על קצב הצמיחה של קווצות שיער, המצב שלהם באופן כללי וגם לתרום נשירת שיער, שבירה.

המלצות על הבחירה של סטיילר

לקנות volumizer, אתה צריך לבחור את הנכון סלסול, נפח לשורשים. סיווג של stylers נקבעת על ידי החומר של עובד צלחת, הקוטר שלהם, כמו גם פונקציונליות נוספת. עובד צלחת עשוי:

קרמיקה;מתכת.

קרמיקה הם הכי איכותיים ועמידים. הם יכולים לעמוד בפני חום ממושך, עומסים גבוהים ואפילו שינויים פתאומיים בטמפרטורה. את רוונטה volumizer הוא מצויד קרמיקה חרירי.

חום מתכת מהר יותר, אבל שורף חזק יותר השיער. זה היה אחרי תרמית כגון מכשירים תלתלים להיות מותש ומיובש. יש להם הרבה חסרונות:

    גבוה מדי חימום טמפרטורה של משטחי עבודה;החספוס על פני השטח של הגליל הופך את השיער זוהר;על הקרקע הנחת לעתים קרובות נוצר טיפות. גרוטאות.

אבל באותו זמן, יש להם יתרון משמעותי – מחיר כמעט פי 2 נמוך יותר מאשר זה של קרמיקה. אם אתה לא הולך לנקוט כזה הכלונסאות, אתה יכול לקנות מתכת volumizer.

b60cdc71fe45d36184b4a965ba1ec9e5 - Volumizer את הנפח של השיער.

צילום — מדריך volumizer

קוטר הם ענו בינוניים, קטנים וגדולים. אלה stylers דומים מאוד קלאסי מגהצים קרלינג. בהתאם לאפקט הרצוי, אורך של התלתלים צריך לבחור גודל מסוים. הגדול יותר בגודל של עובד צלחת, גדול יותר יהיה הנפח.

וידאו: איך להפוך את עוצמת הקול תסרוקת עם volumizer

כיצד להשתמש volumizer

כדי להפוך את יפה ומעוצב בסגנון שימוש סטיילר עבור נפח, אתה צריך להכין את הגדילים. השמור ביותר שוכב על שיער נקי, רצוי sizepolicy מיובשים. לשימוש מכשירי חימום מסוג זה על רטוב גדילי אסורה בהחלט.

מטעמי אבטחה, אתה צריך לקנות מכשיר מיוחד הגנה תרמית. ידוע ביותר כלי נפח Tigi ראש המיטה. TIGI לא רק מספק טווח עוצמת הקול, אלא כדי להגן על תלתלים ב ” יישור פלמור. ההרכב של קרם סטיילינג כולל Panthenol, קרטין, כמו גם כמה תמציות צמחים. זה מבטל את השימוש של קצף או לכה, אבל במקרה הזה ערבויות לאורך סגנונות על 3 ימים או יותר.

אנלוגי Tigi הוא איטלקי נוזל החומר הכימי. אשר נמצא גיליונות Barex טיפול שיער שיער Volumizer. את הקרם מקצועי חברת הפקה Bareks, Italiana. הוא מאופיין על ידי עמוקה פעולה – קל משקל נוזל הנוסחה עוזר לחדור עמוק יותר שכבות של חוטים, כדי להבטיח הגנה אגרסיבי נגד גורמים חיצוניים.

עם זאת, Bareks כאשר מוחל על השיער, משמרת את ההשפעה של הערמה עד 4 ימים (בלי משקל גדילי). לאחר החלת את הגדילים להיות חזק יותר, עבה ומבריק, זה מאפשר כדי להשיג אפקט כזה, כמו זה נותן למינציה. את הקרם לא מכיל silicones ו פרבנים.

1b88225fac27b8cb0b93d4708141bda6 - Volumizer את הנפח של השיער.

תמונות באמצעות volumiser את הצעדים

הוראות כיצד להשתמש volumizer Volyum על ידי רוונטה:

הראש צריך להיות נקי. האפשרות הטובה ביותר יהיה יבש מתחת טבעי האוויר זורם. זה קר, שיער מברשת, או ייבוש טבעי תהליכים של תלתלים;אחרי הגדילים צריך ליישם הגנה תרמית. אנא שימו לב כי היא חלה לא רק על שורשים, אלא גם על כל אורך כי המכשיר הוא מעובד, כל המסה של השיער;מומלץ לשים על volumizer בטמפרטורה של 170 מעלות. זה מספיק כדי לייצר תוצאות אפקטיביות. החום במהירות דרך לשרוף את החוטים. אגב, בניגוד לאמונה הרווחת, טמפרטורה גבוהה אינה תורמת לטווח ארוך השפעה של הערמה. לאחר החלת את מכשיר החימום של עובד הצלחת יותר מ-180 מעלות, השיער הוא מותש, peresekayutsya, כי זה למה הם נוטים יותר שבירה ויובש;סטיילר עובד חצי לחצה את השורשים, בגיל כמעט 3 שניות בשמיים, תלתלים בכיוון ההפוך של קו הצמיחה. זה חוזר על עצמו עד עד כל הסעיפים הדרושים לא יקומו. שיטה זו מאפשרת לך לתת לה שיער על פאר לאורך כל הדרך. קצת סטיילינג מתכוון להעריך רק את הכתר, במקרה זה, אין צורך למשוך חוטים על פני אורך;אם אתה משתמש הגנה תרמית ללא אפקט של תיקון, אנו ממליצים כי לאחר החלת קצף או לכה. הפתרון האופטימלי הן משחות ללא silicones, אשר לא להעמיס על השיער. המצית סטיילינג המוצרים – ככל שזה יהיה להחזיק נפח. ביקורות טוענים כי על מנת למנוע שינויים פתאומיים בין מוערמים סעיפים ליד השורשים ואת המשקל הכולל של השיער volumiser צריך לעבור בצורה חלקה מאוד. להשתמש גרסה זו הערמה לא מומלץ לעתים קרובות יותר מאשר 2 פעמים בשבוע, אתה צריך לספק שיער לצמיתות תזונה והידרציה.